Kolekce Ars et Amor

ars et amor

Kolekece Ars et Amor – uměni a láska – je vyrobena ve vyšším nákladu než naše exkluzivní limitované edice.
Šátky ale v žádném případě neubíraji na kvalitě, jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako exkluzivní limitované edice.

Šátky můžete nakoupit v našem eshopu.

KVALITA   Vyrábíme šátky na nošení dětí z různých materiálů. Vybíráme pro Vás ty nejluxusnější materiály z celého světa v nejvyšší kvalitě – přes špičkové ručně sbírané extra dlouhovlákenné bavlny, po to nejlepší evropské hedvábí.

ETIKA  Stejně důležité, jako kvalita použitých přízí, je pro nás i zacházení se zvířaty a etický původ, proto například využíváme pouze merino vlnu, která je „mulesing free“ (více informací o této problematice naleznete například zde na Wikipedii). Pokud máme možnost volby, vždy se přikloníme k výběru ekologicky pěstované příze. I když by to v Turecku, Číně nebo Indii bylo určitě jednodušší, šátky Omnifera jsou navržené, utkané a ušité v České Republice a nesou tedy označení Made in Czech Republic.

ESTETIKA  Důraz klademe také na čistý a moderní design, protože věříme, že nošení dětí je nejen praktické a zdravé, ale také krásné. A nejen uvnitř… Doufáme, že náš šátek Vám bude i skvělým módním doplňkem, který budete s pýchou nosit! Naše vzory jsou originální, vytvořené speciálně pro šátky na nošení dětí českou designerkou. Shutterstock nás nebaví, máme vlastní hlavu.

KOMFORT  A protože šátky nemohou být jen krásné a luxusní, ale musí se v nich hlavně dobře a pohodlně nosit, velmi pečlivě připravujeme konstrukce látky, ze které jsou šátky šity. Strávili jsme obrovské množství času testováním a vyvíjením nových konstrukcí a věříme, že to byl dobře investovaný čas.

INOVACE  Neradi jezdíme na ocase. Proto se snažíme nacházet nová témata, která bychom do nošení dětí mohli přinést. Jedním z nich je například použití švýcarské „ice cotton“ – šátek z této „ledové bavlny“ Omnifera na trh uvedla jako první na světě. Další novinkou je Ahimsa hedvábí bez násilí.

Naše šátky jsou vyráběné ve velmi limitovaných edicích.

Z těchto důvodů u nás nenaleznete nejlevnější šátky na trhu, ale šátky, u nichž si můžete být jistí, že jim byla věnována maximální péče ve všech aspektech výroby – od návrhu, přes konstrukci a materiál, až po ušití. V Omnifeře kompromisy neděláme. Také proto, že i my máme děti, které v našich šátcích na těle s láskou nosíme.